Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Obuv na volejbal

19 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Volejbalová obuv

Volejbal je dynamický sport, při kterém je potřeba pružnost, představuje značnou zátěž pro celé tělo a vyžaduje odpovídající obuv vhodnou na hru v hale i venku. Vyhněte se proto obyčejným teniskám a plátěné obuvi, které jsou co do snížení rizika zranění naprosto nevyhovující.


Vybírejte podle své váhy a výšky

I když má volejbalová obuv mimořádně odolnou podrážku, je třeba ji vybírat na základě své výšky a váhy, abyste se vyhnuli výronu, vyvrtnutí kotníku či problémům se zády. Pokud jste například žena a vážíte více než 70 kg, anebo muž vážící přes 85 kg, je lepší dát přednost obuvi s výrazným tlumením. Mimoto by měla dobře zpevňovat kotník. V DECATHLONU najdete řadu obuvi speciálně určené na volejbal, zahrnuje modely pro děti i pro dospělé. Při správné velikosti vám obuv zajistí zpevnění nohy, stabilitu a tlumení došlapu.


Prodyšná a stabilní

Volejbalová obuv musí odpovídat několika klíčovým kritériím, abyste s ní byli zcela spokojeni. DECATHLON vám proto nabízí obuv, která tato klíčová kritéria splňuje. Pro volejbalovou obuv je příznačné to, že musí mít stabilní podrážku, jež usnadní rychlý přesun. Zároveň by měla být vyrobena tak, aby umožnila noze dýchat, a tím zabránila nadměrnému pocení. Obuv s gumovou podrážkou se při tření o zem neopotřebí tak rychle. Vedle toho by měla mít podrážku bez špuntů či kolíků a tkaničky, aby řádně zpevňovala nohu. Dobrá obuv se rovněž vyznačuje vzduchovým polštářkem pod patou, který slouží k tlumení došlapu. Nevíte, jakou obuv vybrat? Podívejte se do našeho průvodce výběrem volejbalové obuvi.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.