V sobotu 8. května jsou všechny naše prodejny zavřené.

Oblečení a funkční prádlo na volejbal

44 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Dresy vhodné na volejbal

V DECATHLONU máte na výběr z celé řady dresů přizpůsobených potřebám volejbalu. Jsou pohodlné a lehké, mají krátký rukáv a přiléhavý střih ideální na všechny fáze hry. Jsou vyrobeny z hebkého materiálu, při pádu zabrání odření kůže a umožní vám překonat sebe sama. Toto oblečení se chová jako „druhá kůže“ – chrání pokožku a zároveň ji nechává dýchat. Navíc vám poskytne naprostou volnost pohybu, abyste mohli soupeřům posílat parádní smeče!


Zvolte pohodlné a funkční oblečení

DECATHLON nabízí funkční dresy vyrobené z materiálu, který přirozeně odvádí pot. Materiál se nelepí na tělo a během přestávek snižuje riziko prochladnutí. Dresy od DECATHLONU se snadno a příjemně nosí, a k tomu vypadají stylově. Jsou univerzální, takže je můžete nosit po celý den, nebo si je schovat pouze na velké turnaje. Naše dámské volejbalové dresy jsou barevné a mají výstřih do V, zatímco pánské volejbalové dresy sází na střídmost. Jakmile si vyberete dres, nezapomeňte se podívat i na další volejbalové oblečení a vybavení, které nabízíme.


Kompletní výbava

Ať se věnujete jakémukoli typu volejbalu, DECATHLON má pro vás kvalitní oblečení a doplňky za velmi příznivé ceny. U našich dresů od předních značek jistě oceníte pečlivé zpracování a exkluzivní vzhled, který je k vidění na těch nejvýznamnějších turnajích. Naše nabídka zahrnuje také pánské, dámské a dětské šortky sladěné s dresy a veškeré potřebné vybavení. Najdete u nás především volejbalovou obuv přizpůsobenou povrchu, na kterém trénujete, a vysoce kvalitní volejbalové míče podepsané předními sportovními značkami.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.