Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Chrániče na ragby

24 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Kipsta vyvíjí inovativní ochranné vybavení certifikované Mezinárodní ragbyovou federací

Prioritou ragbyového týmu značky Kipsta je maximální ochrana hráčů a také to, aby na všech hřištích světa převážila radost ze hry. Na vývoji míčů a obuvi KIPSTA spolupracujeme s takovými hráči, jako je Jonathan Wisniewski a Jean-Marc Doussain. Chrániče nám pomáhají vyvíjet Eddy Ben Arous, Bernard Leroux a Juandre Kruger. Spolupracujeme rovněž s klubem Castre Olympique a ženským klubem Lille Métropole Rugby Club Villeneuvois, které hrají v nejvyšších francouzských soutěžích. Díky vysokým nárokům těchto hráčů, kteří naše vybavení vystavují té nejintenzivnější zátěži, můžeme své výrobky neustále vylepšovat, a to už od základních modelů.


Chrániče pro kompletní výbavu

Ragby je kontaktní sport. Kvůli bezpečnosti si proto pořiďte přilbu a chrániče. Ty tvoří pěna, která tlumí nárazy v citlivých oblastech, jako jsou hlava, ramena, záda, žebra a hrudní kost. Ochranné vybavení je z důvodu pohodlí lehké, přilby navíc mají odvětrávací otvory a chrániče ramen se vyrábí z velmi prodyšné síťoviny. DECATHLON nabízí řadu výrobků na každý druh ragby, a to ve všech cenových kategoriích, takže si u nás vybere nejširší okruh hráčů.


Ochrana zubů na prvním místě

Chránič zubů je v ragby nejdůležitější ochranné vybavení! Mladí hráči ho dokonce musí nosit povinně. Mezi množstvím chráničů jsou u nás k dostání ty nejzákladnější i ty nejpropracovanější modely – chrániče z jednoho materiálu, ze dvou materiálů či chrániče vhodné na rovnátka. Najdete u nás řadu modelů pro dospělé i pro děti. Jelikož jsou teplem tvarovatelné, snadno se přizpůsobí začínajícím i zkušeným hráčům či hráčkám.


Úleva chladem

Ve sportovní tašce by vám neměly chybět chladivé ošetřující výrobky. Během tréninku či zápasu můžete využít chladivý sprej. Po hře dejte přednost chladivému obkladu či sáčku na led, které působí déle. Chlad pomáhá omezit zánět způsobený určitými druhy nárazů. V případě jakéhokoli jiného zranění se však vždy obraťte na svého ošetřujícího lékaře.