Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Oblečení na ragby

60 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Oblečení na ragby dle počasí a typu hry

Ragby je venkovní sport podléhající vlivům počasí, proto si vyberte odpovídající oblečení. Ve výbavě vám nesmí chybět dres, šortky a podkolenky. Pro případ, že bude pršet nebo sněžit, si nezapomeňte pořídit hřejivé či větruodolné oblečení.


Myslete na funkční spodní prádlo

V DECATHLONU si do své výbavy můžete pořídit funkční spodní prádlo ideální do teplého, anebo do chladného počasí.


Větrovka pro ochranu před deštěm a větrem

Větruodolná bunda vás ochrání před větrem a za deště vás udrží v suchu. V zimě svůj úbor doplňte o hřejivé oblečení či spodní prádlo.


Kompletní výbava

Aby byl váš úbor kompletní, DECATHLON vám nabízí také široký výběr ragbyových šortek s výztuhami v rozkroku a na stehnech. S námi se nemusíte bát ani extrémních teplot. Když rtuť v teploměru klesne, naše spodní trička vás zaručeně udrží v teple. V horku vás naopak udrží v suchu díky technologii KEEPDRY.


Ragby

Ragby je velmi uznávaný sport charakteristický svými silnými hodnotami. Mezi ně patří týmový duch, bojovnost, překonávání sebe sama a mnoho dalších! Ragby se kvůli ochraně hráčů řídí přísnými pravidly. Dá se hrát v 15, ale i 7 či 13 hráčích. V létě si můžete zahrát plážové ragby a jen tak rekreačně je možné hrát v podstatě kdekoli. U rekreačního hraní se nemusíte striktně řídit pravidly, můžete si zahrát na zahradě nebo třeba na školním hřišti. Platí jediné pravidlo – přihrávat se smí jen dozadu. DECATHLON pro vás vyvinul míče a doplňky na všechny druhy ragby.