Filtrovat výsledky
2
výrobek výrobků v kategorii

Dámská obuv na nordic walking

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Správné vybavení na rychlochůzi a nordic walking, komplexní a snadno přístupný sport

Rychlochůze a nordic walking jsou druhy sportovní chůze, které umožňují rovnoměrně posilovat svaly celého těla. Mají tu výhodu, že je může začít provozovat úplně každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici. Při používání vhodného vybavení (kvalitní dámská obuv na nordic walking je nezbytnost) tyto aktivity nezatěžují klouby a mají prokazatelně příznivý vliv na zdraví.


Výběr vhodné dámské obuvi na rychlochůzi a nordic walking

Vybrat vhodný model dámské obuvi na rychlochůzi a nordic walking je velmi důležité jak z hlediska výkonu a pohodlí, tak z hlediska zdraví a ochrany. Při výběru dámské obuvi na rychlochůzi a nordic walking je proto klíčové brát v potaz systém tlumení. Ten dokáže utlumit náraz vznikající při došlapu nohy na zem. Dalším kritériem je poddajnost, která je důležitá pro přirozené ohýbání chodidla. Do rozhodování mohou vstupovat i další vlastnosti – přilnavost podrážky, špička usnadňující odraz nebo třeba odolnost, barevnost a vzhled daného modelu.


Je třeba si na rychlochůzi a nordic walking pořizovat hole?

Bez holí se při severské chůzi neobejdete, avšak na rychlochůzi potřeba nejsou. Mohou však chodcům přinést řadu výhod. Hole pomáhají stabilizovat a posilovat horní polovinu těla. Přispívají především k lepšímu držení rovnováhy, a jsou tak vhodné pro osoby, které nejsou zvyklé se této aktivitě věnovat anebo často chodí v nerovném či nepříliš stabilním terénu.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.