Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.

Bundy a vesty na aktivní chůzi

11 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Zdraví prospěšná chůze

Sportovní chůze se stává mezi lidmi stále populárnější, protože umožňuje skloubit současný rytmus života s potřebou pěstování těla i ducha. Díky naší pánské obuvi na sportovní chůzi speciálně vyvinuté pro pohodlí chodců budete o své zdraví moci pečovat s radostí a bez zbytečného namáhání kloubů. Pomocí chůze si tak velmi snadno pročistíte mysl a udržíte ideální váhu.


Obuv na různý typ povrchu

Naše obuv na sportovní chůzi v sobě spojuje dynamiku, pohodlí a přilnavost a je vhodná na dnes velmi oblíbený nordic walking či chůzi mírným tempem do 6 km/h. Z naší řady pánské obuvi na sportovní chůzi si můžete vybrat modely určené na chůzi po silnicích či cestách, do sucha, ale i do deště. Díky gumovým dílům jsou některé modely naší pánské obuvi na sportovní chůzi nepromokavé, takže zaručí maximální pohodlí za jakéhokoli počasí.


Zaměřte se na vlastnosti, které potřebujete

Stejně jako dámská obuv má i pánská obuv na každodenní chůzi všechny důležité vlastnosti, ve kterých byste se měli orientovat. Jsme tu pro vás, abychom vám poradili, který typ tlumení, mezipodešve, vložky či podrážky vybrat. Při výběru pánské obuvi na sportovní chůzi vhodné na pravidelný trénink a měsíce plné odhodlání je důležitým kritériem hmotnost a také poddajnost vlastní každému modelu.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.