Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Aktivní chůze

Máte rádi procházky ve svižném tempu? Díky aktivní chůzi zlepšíte vaší kondici, posílíte imunitu a uvolníte edorfiny. S naší obuví, oblečením a vybavením budete v pohodlí, suchu a ideální teplotě. Přejeme vám perfektní trénink.

Obujte boty a začněte s námi uvolňovat endorfiny

SPORTOVNÍ CHŮZÍ KE ZDRAVÍ

Sportovní chůze se stává stále populárnější a umožňuje spojit fyzickou aktivitu s duševní pohodou. Při pravidelné chůzi mírným tempem, tj. do 6 km/h, se vyhnete nadměrnému zatěžování těla, zároveň spálíte velké množství kalorií, a udržíte si tak ideální váhu. Nošením pohodlné dámské obuvi na sportovní chůzi ochráníte své nohy a klouby, a chůzi se tak budete moci věnovat častěji.


OBUV VHODNÁ NA RŮZNÉ TYPY POVRCHU

V DECATHLONU věnujeme mimořádnou pozornost vašemu pohodlí, a proto jsme při navrhování modelů dámské obuvi na sportovní chůzi vycházeli z tělesné stavby chodkyň. Naše dámská obuv na chůzi má tvarovou paměť, je poddajná a prodyšná, abyste si mohly trénink užít naplno. Většina modelů dámské obuvi na sportovní chůzi, které najdete v našich regálech, je speciálně určená na chůzi po silnicích a cestách, a to za sucha, či deště.


DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI

Naše pánská obuv na chůzi má stejně jako dámská obuv všechny klíčové vlastnosti. Umět rozlišit, které vlastnosti odpovídají vašim potřebám, je kvůli pohodlí velmi důležité. U dámské obuvi na sportovní chůzi je důležitým kritériem přítomnost pěnové vložky a také styl chůze, na který se obuv hodí. Některé modely totiž mohou být vhodnější na sportovní chůzi, jiné na nordic walking. Na nic nečekejte a vyberte si tu pravou dámskou obuv na chůzi teď hned!


DORUČENÍ ZBOŽÍ

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.