Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Lyžařské rukavice

31 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Lyžařské rukavice tu nejsou jen pro zahřátí, ale také pro vaši bezpečnost. Chraňte své ruce a udržte je v suchu a teple po celý den. Na výběr máte z prstových i palcových rukavic pro děti i dospělé.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Správný výběr lyžařských rukavic je zásadní

Ruce jsou velmi citlivé a při lyžování mají důležitou roli, neboť musejí s větší či menší silou ovládat hůlky. Abyste předešli promočeným, bolavým či zmrzlým rukám, případně puchýřům, omrzlinám či drobným zraněním, je potřeba při výběru zvolit správné lyžařské rukavice. Pro ty z vás, kteří chtějí používat chytrý telefon i na sjezdovce, máme v nabídce modely rukavic vybavené speciální technologií, která umožňuje ovládání telefonu bez nutnosti rukavice svlékat. Díky tomu vám při psaní zprávy či sdílení fotky neprochladnou konečků prstů.

Kritéria výběru

Abyste si mohli správně zvolit ty nejvhodnější rukavice na lyže, je třeba se nejprve zaměřit na výběr správné velikosti. Neváhejte v našich prodejnách požádat o radu. Pokud byste si totiž vybrali příliš malou velikost, budou vám rukavice příliš těsné a nepohodlné. V příliš velkých rukavicích budou vaše ruce naopak neobratné a hrozí, že rukavice ztratíte. Dále je tady odvěká volba mezi prstovými rukavicemi a palčáky. Kterým dát přednost? Výhodou prstových rukavic je lepší hbitost prstů, v palčácích vám pak bude tepleji, protože jsou všechny prsty kromě palce u sebe a přirozeně se zahřívají. Oba tyto typy rukavic jsou na lyžování vhodné. Finální výběr tedy závisí především na vašich osobních preferencích a zkušenostech, které vám pomohou se správně rozhodnout. Kvalita rukavic se odvíjí od toho, jakou mají podšívku: musí být hřejivá a zároveň musí odvádět pot. Kromě toho by kvalitní rukavice měly být nepromokavé a prodyšné.

Dámské lyžařské rukavice

Ženy jistě ocení hlavně hřejivé a nepromokavé rukavice, které budou ladit s oblečením. V naší nabídce najdete i péřové lyžařské rukavice, které nabízí vysoký komfort a hřejivost.

Lyžařské rukavice pánské

Muži chtějí odolné rukavice, které je udrží v suchu. Prohlédněte si kožené lyžařské rukavice z naší nabídky, které sou velice odolné.

Dětské lyžařské rukavice

Rukavice pro děti musí splňovat vysoké nároky na nepromokavost a hřejivost. Děti si často v rukavicích více hrají než lyžují, proto doporučujeme vybrat prodloužené lyžařské rukavice, pod které nepronikne sníh.