Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Lyžařské funkční mikiny a spodní šortky

13 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Výběr lyžařského svetru nebo mikiny

Lyžařský svetr či mikina je nezbytnou součástí lyžařského vybavení. Spolu se spodní vrstvou a bundou, přispívá k uchování tepla u těla a brání pronikání chladného vzduchu z venku. U nás najdete velkou nabídku lyžařských svetrů či mikin. Vybírat lze z různých materiálů, střihů a barevných provedení. Tato velká rozmanitost je pak důvodem velkých cenových rozdílů. Nabízíme vám kompletní nabídku, která začíná na jednoduchém modelu za nízkou cenu a končí vysoce propracovaným funkčním svetrem. Před zakoupením zvažte vlastnosti, které budete na svahu potřebovat.

Vlastnosti materiálů lyžařských svetrů a mikin

Lyžařský svetr či mikina je funkční oblečení. Aby dokázala lyžařská mikina či svetr plnit více funkcí, je vyrobena z více materiálů. Uchovává tělesné teplo, odvádí tělesnou vlhkost, je pružná a na těle hebká a příjemná. Svetry mohou být vyrobeny z přírodních materiálů, např. z vlny nebo bavlny, ale také z umělých syntetických vláken, jako je polyester, elastan nebo akryl. Při výrobě lyžařské mikiny bývá použit na různých částech odlišný materiál. Zádová část, límec nebo manžety rukávů plní různé funkce, které vyžadují různé materiálové složení: kapuce musí být především nepromokavá, manžety pružné. Výrobci lyžařského oblečení musí nalézt nejlepší rovnováhu mezi dvěma až třemi materiály, aby vyvinuli sportovní mikiny s nejlepšími funkčními vlastnostmi. Nabízíme rovněž mikiny s různými prvky na zip. Lyžařská mikina je minimálně stejně důležitým vybavením jako bunda. Velmi praktické a moderní jsou manžety s otvorem na palec, které zabraňují vnikání chladného vzduchu.

Barvy a střih lyžařských mikin

Lyžařská mikina může mít jakýkoli design. Klasická nebo sportovní, jednobarevná či kombinovaná, fantazii se meze nekladou. Barevná provedení jsou různá, nejčastěji červená, šedá, modrá, černá a bílá. Mikiny mohou být jednobarevné či kombinované z více barev. Např. rukávy jsou modré a trup červený apod. Střih se může odlišovat v délce, střihu límce či provedení manžet. Límec je často jednoduchý, lze jej ohrnout nebo ponechat vysoký ke krku. Velká část mikin je opatřena kapucí. Mikiny často umožňují schovat kapuci do límce, pokud zrovna hřeje sluníčko.

Nabídka je velká a možností je spousta. Výběr lyžařské mikiny může být proto dosti komplikovaný. Pokud se nemůžete rozhodnout, kupte si mikiny dvě, určitě je užijete. Při výběru se můžete řídit našimi radami "Funkční výrobek za nejnižší cenu" nebo "Právě doporučujeme". Mohou vám pomoci nalézt funkční výrobek a zároveň nejlepší kompromis mezi kvalitou a cenou.