Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Zimní lyžařské kombinézy pro děti a miminka

11 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Zimní lyžařské kombinézy pro děti jsou skvělé řešení pro ty, kteří hledají univerzální hřejivé a nepromokavé oblečení. Dětské lyžařské kombinézy spojují výhody dětské lyžařské bundy a kalhot v jednom produktu.


Správný výběr dětské lyžařské kombinézy

Dětská zimní kombinéza musí být dokonale nepromokavá a poskytovat dítěti maximální volnost pohybu. V naší nabídce naleznete kombinézy jak pro miminka, tak pro menší i větší děti. Abyste našli tu pravou kombinézu pro vašeho syna či vaši dceru, prohlédněte si naši on-line nabídku a vždy si pročtěte popis výrobku. Jsou v něm uvedeny základní informace, které vám při výběru pomohou si ujasnit, co přesně potřebujete. V naší nabídce dětských lyžařských kombinéz jsou zastoupeny všechny cenové kategorie.

Vlastnosti dětských zimních kombinéz

Lyžařská kombinéza je funkční oblečení. Nahrazuje dvě různé části oděvu: lyžařskou bundu a kalhoty. Její hlavní výhoda je nasnadě: dítě je kompletně oblečeno za pár vteřin a ani svlékání netrvá o mnoho déle. Tím však její plusy nekončí. U dítěte oblečeného v kombinéze nedochází k tomu, že se mu při sáňkování či divoké hře s kamarády vyhrne oblečení a bude mít odhalené břicho nebo záda. Kombinézy pro miminka, jsou vybaveny dlouhým bočním zipem odshora až dolů. Když kombinézu zcela rozepnete, velmi snadno z ní dítě vyndáte. U modelů pro starší děti, kterým již záleží na vzhledu oblečení, je systém zapínání často propracovanější. Většinou se zde kombinují různé prvky jako zip, pásek či druky. Kombinézy pro nejmenší děti jsou rovněž často vybaveny prostornou kapucí. Tento střih kapuce výborně chrání šíji, hlavu i část čela. Velice důležité je zkontrolovat, zda jsou rukávy a nohavice vybaveny pružným zakončením, díky němuž pod kombinézu nepronikne sníh a chlad.

Kombinéza a hřejivé oblečení na zimní prázdniny

Úlohou dětské lyžařské kombinézy je především ochránit dítě před vlhkostí, tedy deštěm a sněhem. Kombinézy se vyrábějí z materiálu, který má dvojí funkci: je nepromokavý a zároveň propouští přebytečné teplo či pot ven z oděvu. Ale kombinéza sama o sobě neochrání dítě před chladem. Proto je třeba ji doplnit funkčním spodním oblečením a svetrem. Díky této kombinaci získáte ideální oděv na zimní sporty, který v sobě snoubí všechny potřebné vlastnosti: uchovává tělesné teplo, je prodyšný - umožňuje odvod potu a zároveň je nepromokavý. Abyste si mohli zimní sporty plně vychutnat a neskončili s nachlazením, je nutné zvolit také správné doplňky. Tedy: čepici, lyžařské rukavice a ponožky a sluneční brýle, které je třeba mít stále na očích. Aby si vaše děti zimní prázdniny skutečně užily, vybírejte lyžařskou kombinézu společně s nimi. Díky tomu, že se dítě na výběru podílí, je vyšší šance, že ji pak bude o to raději nosit.