Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Lyžařské kalhoty

42 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Při výběru lyžařských kalhot nezapomeňte zvážit tři hlavní kritéria. Jsou to hřejivost, nepromokavost a prodyšnost. Myslete také na střih a volnost pohybu. Stejně tak můžete postupovat i při výběru lyžařských bund.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Lyžařské kalhoty: vyberte si vhodný materiál

Hlavní funkcí lyžařských kalhot je ochrana před vlhkem, sněhem a chladem. Důležitá je však také volnost pohybu, kalhoty vám musejí umožnit pohodlně se ohnout, aniž by vás někde tlačily nebo škrtily. Z toho důvodu je důležité vybrat si kalhoty z nepromokavého, hřejivého, odolného a zároveň pružného materiálu. To platí samozřejmě také pro spodní lyžařské oblečení. Lyžařské oblečení vyvíjíme z vysoce funkčních materiálů, díky kterým se budete cítit při sportu pohodlně. Jedná se zejména o materiál Softshell podšitý fleecem, který je hřejivý a velmi pohodlný. Kalhoty na lyžování jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který odvádí pot od těla, a i po několika hodinách strávených na sjezdovce zabraňuje jeho ochlazování.

Vyberte si správnou velikost, abyste se cítili pohodlně

Správná velikost lyžařského oblečení je velmi důležitá. Příliš těsné lyžařské kalhoty jsou nepohodlné a budou vás omezovat v pohybu. Příliš velké lyžařské kalhoty vás budou nutit k pravidelnému upravování, snáze bude do nich pronikat vlhkost a tím způsobovat značné tepelné ztráty. Při lyžování musíte mít pohodlné kalhoty, o kterých ani nevíte!

Doporučujeme vám vybrat si některé z kalhot z naší kolekce s nastavitelným pasem. Praktické jsou kalhoty se šlemi, které zůstanou na místě při každém pohybu i skoku. Některé naše modely kalhot jsou vybaveny praktickými pásky na suchý zip, pomocí kterých kalhoty snadno a rychle upravíte na svoji velikost.

Různé styly a barvy kalhot

Období špatně střižených kalhot v tmavých barvách je pryč. Stejně jako je to u bund, také u nabídky kalhot se dnes můžete setkat s velmi propracovanými modely ve veselých barvách. Být na sněhu vidět z dálky je důležité nejen z hlediska bezpečnosti, ale barevné funkční oblečení vám udělá také radost.

Lyžařské kalhoty, malý detail, který vás odliší

Nabídka lyžařského oblečení je velmi široká a při pravidelném lyžování lze cítit mezi jednotlivými modely rozdíl. V nabídce naleznete různé funkční modely kalhot, a je jen na vás, abyste si vybrali takové, které potřebujete právě vy. Doporučujeme nezanedbávat tlumicí výztuhy, které zmírní nárazy. I kapsy hrají důležitou roli, zejména jsou-li na zip, protože zabrání ztrátě peněz a jiných cenností ve sněhu. Nepromokavé návleky brání pronikání sněhu pod kalhoty. Určité modely jsou vybaveny systémem detekce lyžaře pod lavinou. V případě zasypání usnadní určení polohy lyžaře. Naše poslední rada se týká částky, kterou jste ochotni do kalhot investovat. Kalhoty nabízíme ve všech cenových kategoriích, pro začátečníky i pro pokročilé, neboť příležitostný lyžař nebude potřebovat stejné kalhoty jako nadšený pravidelný snowboardista!