Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Lyžařské kalhoty

42 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Prohlédněte si naše lyžařské kalhoty, díky kterým už nikdy nepromrznete! V nabídce najdete kalhoty na lyže pro lyžaře všech úrovní. Myslete také na střih a volnost pohybu. Stejně můžete postupovat i při výběru lyžařské bundy.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Kalhoty na lyže: vyberte si vhodný materiál

Hlavní funkcí lyžařských kalhot je ochrana před vlhkem, sněhem a chladem. Důležitá je však také volnost pohybu, kalhoty vám musejí umožnit pohodlně se ohnout, aniž by vás někde tlačily nebo škrtily. Z toho důvodu je důležité vybrat si kalhoty z nepromokavého, hřejivého, odolného a zároveň pružného materiálu. To platí samozřejmě také pro spodní lyžařské oblečení. Lyžařské oblečení vyvíjíme z vysoce funkčních materiálů, díky kterým se budete cítit při sportu pohodlně. Jedná se zejména o materiál Softshell podšitý fleecem, který je hřejivý a velmi pohodlný. Kalhoty na lyžování jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, který odvádí pot od těla, a i po několika hodinách strávených na sjezdovce vás udrží v teple.

Vyberte si správnou velikost, abyste se cítili pohodlně

Správná velikost lyžařského oblečení je velmi důležitá. Příliš těsné lyžařské kalhoty jsou nepohodlné a budou vás omezovat v pohybu. Příliš velké lyžařské kalhoty vás budou nutit k pravidelnému upravování, snáze bude do nich pronikat vlhkost a tím způsobovat značné tepelné ztráty. Při lyžování musíte mít pohodlné kalhoty, o kterých ani nevíte!

Doporučujeme vám vybrat si některé z kalhot z naší kolekce s nastavitelným pasem. Praktické jsou kalhoty se šlemi, které zůstanou na místě při každém pohybu i skoku. Některé naše modely kalhot jsou vybaveny praktickými pásky na suchý zip, pomocí kterých kalhoty snadno a rychle upravíte na svoji velikost. Dámy jistě ocení dámské kalhoty Slim, které mají přiléhavý střih.

Různé styly a barvy lyžařských kalhot

Období špatně střižených kalhot v tmavých barvách je pryč. Stejně jako je to u lyžařských bund, také u nabídky kalhot na lyže se dnes můžete setkat s velmi propracovanými modely ve veselých barvách. Být na sněhu vidět z dálky je důležité nejen z hlediska bezpečnosti, ale barevné funkční oblečení vám udělá také radost.

Dětské lyžařské kalhoty

Dětské lyžařské kalhoty z naší nabídky nabízejí široké možnosti nastavení. Díky našemu systému PULL'N'FIT je možné nastavit délku nohavic. Lyžařské kalhoty pro děti vám tak vydrží alespoň dvě sezony.