Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Tenis

Vítejte ve světě tenisu! Decathlon nabízí celou řadu technických tenisových potřeb a inovativních produktů, díky kterým budete podávat kvalitní výkony.

Tenisové vybavení Artengo

Dynamický, rychlý a přesný

Přesně takový je tenis. Ať už hrajete na jakémkoliv povrchu s jakýmkoliv soupeřem, vždy vítězí ten, kdo ovládá právě tyto vlastnosti lépe než soupeř. Nicméně, pomoci podpořit tyto dovednosti pomůže i patřičné vybavení, které odpovídá úrovni a nárokům tenisty. Výběr vybavení, případně i dalších doplňků je velice individuální záležitostí, kde se zohledňuje mnoho faktorů. Přinášíme vám širokou škálu produktů, ze které si jistě vybere každý začínající, pokročilý i výkonnostní tenista.


Co potřebujete na tenis?

Tenisové rakety - základní vybavení bez kterého se neobejdete. Vybrat správnou tenisovou raketu je věda. Na začátek s tenisem vám poslouží základní modely, ale jak budou vaše dovednosti růst a vy se budete chtít zlepšovat, bude potřeba vybrat si na základě mnoha parametrů raketu, která je pro vás ta pravá. Mezi základní kritéria výběru rakety na pokročilou hru je hmotnost, materiál, velikost hlavy, ovladatelnost, razance a další. Můžete si nechat poradit od našeho experta Petra, jak vybrat tenisovou raketu. K tenisové raketě patří tenisový míček, který je neodmyslitelnou součástí hry.


Oblečení a obuv na tenis - Tenisové oblečení musí být volné, příjemné a prodyšné, aby vás udrželo v suchu, neomezovalo v pohybu a umocnilo váš zážitek ze hry. V naší nabídce naleznete trička, šortky, sukně a šaty, ale také dlouhé kalhoty, mikiny nebo bundy, které vás udrží v teple před zápasem nebo během zápasů v chladném počasí. Tenisové boty musí zajišťovat fixaci nohy během náhlých a rychlých změn směru, zároveň by měly být lehké a šetrné k povrchu, zejména pokud hrajete na antuce.


Vybavení a doplňky - Další vybavení na tenis sice není přímo nutné, ale může vám hru a celý trénink velice zpříjemnit. Za vyzdvihnutí stojí potítka nebo čelenky a čepice, které se postarají o přebytečný pot, který dokáže pěkně potrápit oči. Dále doporučujeme pořídit prstornou tašku na tenis, kam se vám vejde vše, co potřebujete včetně pití, ručníku, náhradních raket a dalších věcí