Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách | Ostatní produkty lze objednat online

Vybavení a doplňky pro basketbal

43 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Vytyčovací kužely a mety – nepostradatelný doplněk pro účinný trénink

Ať už trénujete sami, nebo v klubu, vytyčovací kužely a mety představují doplněk, bez kterého se žádný dobrý basketbalový trénink neobejde. Plní řadu funkcí, skvěle se hodí pro vymezení hrací plochy nebo vyznačení připravené dráhy. Využijete je po celou dobu tréninku, od rozehřátí až po závěrečné protažení.


Mety, nebo kužely?

Ploché mety jsou původně určeny pro vymezení hřiště. Mohou sloužit také k vytvoření jednoduché dráhy slalomového typu. Mety jsou poměrně měkké, a pro hráče tak nepředstavují riziko. Pokud hráč na jednu šlápne, meta se zploští, čímž se snižuje riziko zranění. Na druhou stranu jsou mety tak ploché, že je někdy hráči v pohybu špatně vidí. Kužely jsou větší, obvykle měří okolo patnácti centimetrů, takže jsou lépe vidět. Pakliže mají otvory, lze je zkombinovat s tyčemi, a vytvořit tak překážky. Kužely jsou však tvrdší, a pro hráče tudíž mohou být nebezpečnější. Riziko lze nicméně výrazně omezit nošením vhodné obuvi.


Důležitost barvy

Když jde o sport, barva není jen otázka estetičnosti, ale někdy také velké praktičnosti. Pokud budete tréninkové pomůcky používat výhradně ve vnitřních prostorách, bohatě postačí základní barvy, zatímco na venkovním hřišti mohou být potřeba vytyčovací mety a kužely zářivé barvy, které budou dobře vidět i při slabším osvětlení během nočních tréninků.


Další doplňky pro basketbalisty

Na stránkách DECATHLONU najdete všechny doplňky pro hráče a kluby, které zaručí opravdu účinný trénink. Najdete u nás vše, co potřebujete, od píšťalek až po rozlišovací dresy.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.