Filtrovat výsledky
17
výrobek výrobků v kategorii

Batohy a tašky na basketbal

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Snadný přenos vybavení

Na míčové sporty, jako je ragby, házená, volejbal nebo basketbal, je třeba značné množství vybavení – sportovní oblečení, obuv a míč. Jako na každý sport budete potřebovat také láhev a možná něco malého k jídlu. Nezapomeňte si proto z naší pestré kolekce vybrat tašku na basketbal, jež vyhoví vašim potřebám. Jakmile si vyberete velikost, můžete si udělat radost a zvolit model od předních značek či se jménem vašeho basketbalového idolu!


Druhy basketbalových tašek

V DECATHLONU najdete velké množství tašek přizpůsobených potřebám košíkové. Tradiční basketbalové tašky přes rameno a batohy vypadají stylově a nabízejí dostatečný objem, abyste mohli pohodlně přenášet své vybavení a doplňky. Ještě praktičtější jsou tašky na kolečkách, při přenosu vybavení uleví vašim ramenům či rukám. Na léto si můžete pořídit jednu z našich basketbalových termo tašek vybavených izotermickou kapsou, která udrží váš nápoj déle chladný.


Kvalitní tašky za nejlepší cenu

V DECATHLONU najdete basketbalové tašky každého druhu a všech barev. Díky ergonomickému provedení a nízké hmotnosti se velmi příjemně nosí. Dovnitř se vejde veškeré vybavení včetně míčů a větších doplňků. Nabízíme modely pro děti i dospělé, každá taška má úložné kapsy, odolné švy a kvalitní zpracování. Nezapomeňte se podívat také na naše pohodlné tréninkové oblečení, se kterým si zlepšíte výkon a dáte spoustu košů!


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.