Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Sportovní tašky a batohy na basketbal

38 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Snadný přenos vybavení

Na míčové sporty, jako je ragby, házená, volejbal nebo basketbal, je třeba značné množství vybavení – sportovní oblečení, obuv a míč. Jako na každý sport budete potřebovat také láhev a možná něco malého k jídlu. Nezapomeňte si proto z naší pestré kolekce vybrat tašku na basketbal, jež vyhoví vašim potřebám. Jakmile si vyberete velikost, můžete si udělat radost a zvolit model od předních značek či se jménem vašeho basketbalového idolu!


Druhy basketbalových tašek

V DECATHLONU najdete velké množství tašek přizpůsobených potřebám košíkové. Tradiční basketbalové tašky přes rameno a batohy vypadají stylově a nabízejí dostatečný objem, abyste mohli pohodlně přenášet své vybavení a doplňky. Ještě praktičtější jsou tašky na kolečkách, při přenosu vybavení uleví vašim ramenům či rukám. Na léto si můžete pořídit jednu z našich basketbalových termo tašek vybavených izotermickou kapsou, která udrží váš nápoj déle chladný.


Kvalitní tašky za nejlepší cenu

V DECATHLONU najdete basketbalové tašky každého druhu a všech barev. Díky ergonomickému provedení a nízké hmotnosti se velmi příjemně nosí. Dovnitř se vejde veškeré vybavení včetně míčů a větších doplňků. Nabízíme modely pro děti i dospělé, každá taška má úložné kapsy, odolné švy a kvalitní zpracování. Nezapomeňte se podívat také na naše pohodlné tréninkové oblečení, se kterým si zlepšíte výkon a dáte spoustu košů!


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.