Filtrovat výsledky
8
výrobek výrobků v kategorii

Dámské jezdecké miničapsy

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Pohodlné a praktické jezdecké minichapsy

Když jezdíte na koni, musíte si na to pořídit oblečení určené přímo na jízdu na koni. Perka a minichapsy určitě nesmí ve výbavě jezdce chybět. Pokud si vyberete jezdecká perka místo tradičních jezdeckých bot, získáte tím flexibilnější a poddajnější obutí. Perka jsou totiž vhodné jednak samozřejmě na samotnou jízdu na koni, ale také je můžete využít, když s koněm pracujete ze země. K perkám je ale potřeba si pořídit minichapsy, které ochrání lýtka před přílišným třením. Jezdecké chapsy jsou základním vybavením jezdce a je třeba si je pečlivě vybrat. Decathlon vám s výběrem rád pomůže.


Základní kritéria pro výběr minichapsů

U výběru jezdeckých minichapsů začněte tím, že se rozhodnete, z jakého materiálu je chcete, jestli kožené, gumové nebo syntetické. Jezdecké minichapsy musí být pro začátek snadné nasadit a jejich upevnění nesmí být zdlouhavé a složité. Ale jezdecké minichapsy musí hlavně dobře ochránit lýtka, musíte tedy vědět, jak vysoké mají minichapsy být a také jakou máte velikost lýtka. Abyste si pořídili správné vybavení, které přesně odpovídá vašim potřebám, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem pomůžeme.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.