Filtrovat výsledky
14
výrobek výrobků v kategorii

Jezdecké helmy pro muže

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Jak vybrat ohradník k výběhu pro koně?

Je důležité zajistit, aby bylo koni poskytnuto vše, co potřebuje, i když na něm zrovna nejezdíte a pokud chcete, aby kůň trávil čas i venku ve výběhu, je ohrazení výběhu pro koně naprosto nezbytné. Decathlon vám s výběrem oplocení může pomoci, podobně jako se vším, co se týče péče o vašeho oblíbeného zvířecího miláčka.


Čím může oplocení vašeho koně ochránit?

Jezdectví je náročný sport, jak pro jezdce, tak pro samotné koně. Pokud tedy na koni zrovna nejezdíte, měl by mít možnost se volně pohybovat v nějakém pro něj bezpečném prostředí. Od vybavení stáje až po oplocení výběhu, všude byste měli dbát na to, aby se váš kůň nemohl nikde zranit. Výběh musí být oplocen, aby se předešlo jakémukoliv případnému útěku zvířete, ale také aby se do výběhu nedostalo jiné zvíře. Ohrazení by mělo být pro koně nepřekonatelné a také by pro něj nemělo představovat žádné nebezpečí, tedy např. nelze ohradník vyrobit z ostnatého drátu.


Klasický plot nebo elektrický ohradník, nebo oba? Jak vybrat?

Decathlon doporučuje ve všech případech použít elektrický ohradník. Tento ohradník je pak možné posílit klasickým oplocením, ať už dřevěným nebo plastovým. Nicméně elektrický ohradník, kromě toho že je pro koně nepřekonatelnou překážkou, koně také vycvičí tak, že se budou ohradníku bát apo dvou či třech kontaktech s elektrickým ohradníkem už se utéct s největší pravděpodobností nepokusí. Jako i ostatní vybavení koně při odpočinku vám i správný ohradník pomůže udržet koně ve skvělé kondici.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.