Filtrovat výsledky
39
výrobek výrobků v kategorii

Jezdecké oblečení pro muže

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Vybavení stáje pro přípravu koně k práci

Jezdectví není jenom o čase stráveném v sedle, s koněm se dá pracovat i země. Nicméně o koně se musíte postarat i mimo pracovní vytížení tzn. i když odpočívá. Vybavení stáje nabízí řešení pro téměř všechny potřeby, které by mohly vyvstat, řada vybavení pro koně při odpočinku nabízí širokou škálu různých výrobků. Decathlon vám pomůže se v nabídce vybavení stáje zorientovat, abyste se o svého koně mohli náležitě postarat. Aby mohl kůň obstát ve všem, co po něm budete požadovat, musí mít náležitou péči a dohled. Některé vybavení boxu je nutností např. pytle nebo sítě se senem jsou nezbytné pro zdravé a pravidelné krmení koně, stejně jako automatická napáječka. V oddělení vybavení stájí od Decathlonu rychle a snadno najdete všechno, co budete denně potřebovat.


Dobře vybrané vybavení podpoří zdraví koně

Decathlon vám rád poradí, jak se o blaho svého koně dobře postarat např. jaké použít prostředky proti hmyzu. Díky vybavení stáje se stejně dobře můžete postarat i o okolí koně. Čištění a údržba stájí vyžadují k tomu určené náčiní: stájovou lopatu a hrábě. Když se budete údržbě stáje věnovat pravidelně, budete se pak moci věnovat i péči o koně, zkoumat, který způsob hřebelcování a které přípravky péče o koně jsou pro něj nejlepší. Všechny potřebné pomůcky k tomu účelu najdete v sekci vybavení koně při odpočinku.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.