Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Lyžařské bundy

61 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Podívejte se na lyžařské bundy z naší nabídky. Prohlédněte si například dámské lyžařské bundy, které vás zaujmou svým střihem, technickým provedením a barvami.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Lyžařská bunda - výběr

Abyste si dokázali vybrat tu správnou bundu na lyže, měli byste vědět, v čem se bundy liší. Seznamte se s kritérii výběru. Stejně jako pro lyžařské kalhoty, je hlavním kritériem samozřejmě nepromokavost: nejlepší volbou je taková bunda, která vás udrží v teple, účinně ochrání před větrem a deštěm, avšak zároveň se nepromění v horkou troubu. Zkrátka důležité je nespokojit se pouze s dobrou hřejivostí, bunda musí umožňovat také odvod vlhkosti a teplého vzduchu od těla. Prohlédněte si pozorně bundu a zkontrolujte, zda je vybavena odvětrávacími otvory v podpaží a na hrudníku. Pokud upadnete, může se sníh dostat pod bundu. Je-li bunda vybavena kvalitním sněhovým pásem, budete před mokrým sněhem chráněni. Tento prvek proto vždy zkontrolujte. Další prvky bundy, které stojí za to zkontrolovat, jsou kapsy a kapuce. A je-li bunda vybavena systémem RECCO, budou u vás záchranáři v případě neštěstí rychleji. Prohlédněte si celý náš katalog lyžařského oblečení a pořiďte si kompletní lyžařské vybavení.

Pánské a dámské lyžařské bundy

Pánské lyžařské bundy z naší nabídky pokrývají potřeby lyžařů na všech úrovních. Začátečníci ocení hřejivost a nepromokavost, které jsou stěžejní, když nelyžujete tak dynamicky. Naopak pokročilí lyžaři a lyžařky uvítají, když jejich lyžařská bunda nabízí i odvětrávání.

Dětské bundy na lyže

Dětské lyžařské bundy z naší nabídky nabízí vysokou hřejivost a zároveň nepromokavý materiál a nepropustné švy. Při vývoji myslíme na častější pády při lyžování, ale i na hru ve sněhu. Na výběr máte mezi chlapeckými i dívčími lyžařskými bundami. Pro začátečníky a menší děti můžete také navštívit kategorii dětské kombinézy.