Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Vodítka a stájové ohlávky pro koně

20 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

V této kategorii objevíte stájové ohlávky pro koně v různých velikostech a barvách. K ohlávce dolaďte do barvy podsedlovou dečku.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Vyberte si ohlávku na koně


Ohlávka pro koně je velmi užitečná k základní výbavě při péči o koně. To je důležité, když koně vedete z výběhu, provádíte péči nebo ho potřebujete přivázat ve vozíku. Ohlávka nám umožňuje chycení koně a jeho lepší ovládání. I při výběru ohlávky je důležité zohlednit její velikost. Ohlávka pro koně by neměla být příliš velká nebo naopak příliš malá, proto je k dispozici v několika velikostech a má speciální nastavovací přezky pro lepší přizpůsobení velikosti.

Ohlávka by měla být vyrobena z kvalitních materiálů. Levnější alternativou je syntetika, která je mezi jezdci velmi oblíbená. Vnitřní část ohlávky musí mít měkký povrch, aby koně nedráždila.

Syntetické ohlávky jsou oblíbené u začínajících jezdců díky bohaté barevné škále. Obvykle mají oblast nastavení u nátylníku. Provazová ohlávka je dalším typem, který se používá na jízdu bez uzdečky. Kožené ohlávky si vybírají profesionálové, kteří jsou pravidelnými návštěvníky soutěží a výstav. Koně jsou s nimi elegantní a materiál je extrémně stálý.

V Decathlonu kromě ohlávek najdete i uzdečky z velmi kvalitní kůže.