Filtrovat výsledky
9
výrobek výrobků v kategorii

Jezdecké rukavice pro děti

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Proč nosit jezdecké rukavice?

Jezdecké rukavice jsou speciálně vyvinuty pro maximální pohodlí jezdců. Rukavice ochrání ruce před podrážděním, také vám s nimi nebudou klouzat otěže a nebudou se povolovat. Vývojáři se speciálně zaměřují na vnitřní stranu jezdeckých rukavic, aby zajistili co nejlepší vlastnosti rukavic při svírání otěží. Rukavice jsou z protiskluzových materiálů a v místech, kudy prochází otěže, mají výztuhy, aby se posílila jejich odolnost.


Rukavice je důležité volit i podle ročního období

Optimální pohodlí si zajistíte pouze tehdy, pokud sáhnete po rukavicích, které jsou vhodné do aktuální venkovní teploty. V zimě volte hřejivé jezdecké rukavice, ve kterých nebudete mít prokřehlé prsty. V Decathlonu najdete široký výběr rukavic za nízké ceny. Nabízíme rukavice různých materiálů a barev pro děti i pro dospělé.


Je lepší zvolit kožené jezdecké rukavice?

Kůže je pro jezdectví ikonický materiál a jezdcům slouží od nepaměti. Největší výhodou kůže je, že neklouže. Jedná se ale o poměrně křehký materiál, který vyžaduje pravidelnou péči. Kožené rukavice tak nejsou příliš vhodné pro děti. Pro ty jsou vhodnější bavlněné rukavice nebo rukavice ze syntetických materiálů, které jsou velmi poddajné a výborně se přizpůsobí tvaru jejich ruky.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.