Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Basketbalové mikiny a kalhoty

11 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Pohodlná basketbalová mikina a tepláky jsou po náročném tréninku nebo zápase ideální! Objevte naší nabídku mikin a tepláků pro muže, ženy i děti.


Jak vybrat správné oblečení na basket?

DECATHLON vám nabízí širokou řadu basketbalového oblečení, které vyhoví potřebám všech basketbalistů i basketbalistek. V nabídce naleznete značky: Tarmak, Nike atd. Tato sportovní aktivita vyžaduje speciální oblečení a v DECATHLONU neváháme vsadit na nejnovější značky a trendy, abychom vám udělali radost. Podívejte se zejména na náš pestrý výběr basketbalových kraťasů a dresů. Jsou ušity z poddajných a lehkých materiálů usnadňujících pohyb. Vybírat můžete i podle barev, abyste svůj úbor mohli obměňovat podle nálady. V naší nabídce nezapomínáme ani na děti, vyberte si kraťasy a basketbalové dresy ze široké nabídky dětského oblečení DECATHLON.


Jak vybrat správné příslušenství na basket?

Vyjma celé řady kraťasů a basketbalových dresů nabízí Decathlon také celou škálu basketbalového příslušenství. Nemyslíme jen tradiční oranžový basketbalový míč, v nabídce naleznete celou řadu dalšího vybavení, např. basketbalové koše, vymezovací mety, barevné rozlišovací dresy, lahve či píšťalky.


Basketbalové boty, váš spojenec pro pohodlnou hru

Když se řekne basketbal, okamžitě vytane na mysli i basketbalová obuv. V nabídce Decathlon naleznete basketbalové boty, které vám umožní si hru naplno užít. V nabídce naleznete boty různých značek: Tarmak, Nike... Zároveň i obuv v široké škále barevného provedení, aby vaše basketbalové oblečení bylo skutečně dle vašich představ!