Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Basketbalové boty

26 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Basketbalové boty jsou neodmyslitelnou součástí basketbalového vybavení! Abyste mohli podávat ty nejlepší výkony, potřebujete boty na basketbal, kterým můžete věřit. Kromě basketbalové obuvi TARMAK v nabídce naleznete také basketbalové boty Nike a Adidas.

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Basketbalová obuv jako záruka pohodlné hry

K dokonalé hře s přáteli, kolegy či dětmi nesmí chybět ty správné basketbalové doplňky. Mezi ně patří i kvalitní basket boty, bez kterých se neobejdete. Speciálně kvalitní dětská basketbalová obuv je důležitá. DECATHLON proto nabízí široký výběr, který vyhoví vašim potřebám.


Proč nosit boty na basket z DECATHLONU?

Basketbal je velmi komplexní sport, má příznivý vliv na zdraví a posiluje zejména kardiovaskulární systém. V DECATHLONU jsme mysleli na vše, a nabízíme vám proto pestrou paletu basketbalové obuvi. Umožní vám hrát na odpovídajícím povrchu, jak v hale, tak venku, tedy za každého počasí. V DECATHLONU najdete nejen velké množství basketbalové obuvi, ale i basketbalové míče různého druhu a velikosti a také kompletní řadu doplňků určených přímo na košíkovou.


Basketbalová obuv, jakou potřebujete

DECATHLON nabízí nízkou i kotníkovou basketbalovou obuv, která ve vaší výbavě nesmí chybět. Nohy a kotníky totiž mohou během hry značně trpět, zejména při skocích. Volba se neomezuje jen na nabízené boty na basketbal Nike, Adidas a Tarmak. Na výběr máte také z řady barev – zelené, modré, bílé, záleží na vašem vkusu. Naše dětské basketbalové boty jsou k dostání v mnoha velikostech. V nabídce máme také dámské basketbalové boty. Při nákupu v DECATHLONU si můžete být jistí, že jste vybrali obuv poskytující zpevnění, přilnavost i tlumení. Naše basketbalová obuv vás tak bude na hřištích doprovázet dlouhé roky.