ZBOŽÍ Z ESHOPU DORUČÍME K VÁM DOMŮ | NĚKTERÉ PRODEJNY JSOU OTEVŘENY POUZE PRO BEZPEČNÝ VÝDEJ OBJEDNÁVEK
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Basketbalové míče a doplňky

22 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Vak na míče – praktický a spolehlivý doplněk

Pokud vedete basketbalový tým nebo tvrdě trénujete, vak na míče se vám bude hodit při každém tréninku nebo na všech cestách. Tento praktický doplněk vám totiž umožní přenášet větší počet míčů najednou. Zároveň se můžete spolehnout, že vám míče nevypadnou.


Vak, nebo síť?

vak na míče bývá vyroben z plátna a síťoviny s malými oky. Na pravidelné využití se proto hodí nejvíc. Na druhou stranu je těžší a méně skladný než síť, byť ne přehnaně. Síť na míče je mnohem lehčí, ale také méně odolná. Při častém přenosu hrozí, že se protrhne dříve, a tím se stane nepoužitelnou. Venku se nicméně může síť ukázat jako praktičtější. V případě deště totiž míče mohou nasáknout vodu a v síti uschnou rychleji než ve vaku.


Jakou velikost vybrat?

Vaky na míče jsou k dostání v různých velikostech. Trenéři mající na starost celý tým mohou potřebovat vak, do kterého se vejde 10 či 12 míčů. Naopak hráčům, kteří trénují sami, nebo menšímu týmu postačí vak na 5 míčů.


Další basketbalové doplňky

Vedle vaků na míče u nás najdete také nejrůznější basketbalové míče.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.