Filtrovat výsledky
17
výrobek výrobků v kategorii

Jezdecké kalhoty pro děti

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Rajtky jsou víc než jen oblečení

Decathlon se snaží, abyste se mohli obléci přesně podle svých představ, ale zároveň, aby obleční odpovídalo mnohým technický požadavkům vyplývajících z jízdy na koni. Rajtky jsou tím nejdůležitějším vybavením pro to, abyste si mohli jízdu užít. Jsou základní součástí jezdeckého oblečení, je proto vhodné věnovat výběru rajtek náležitou pozornost a dobře si je vyzkoušet. Vaše rajtky musí být především příjemné na nošení, protože je často budete mít na sobě i několik hodin. Požadavek na pohodlí se ale musí optimálně skloubit s funkčností rajtek, které vás také mají ochránit před nepříjemným třením. Proto v Decathlonu najdete rajtky, které jsou praktické a odolné, čímž ještě umocní potěšení z jízdy. Ale co se týče jezdeckého úboru, měli byste ho také přizpůsobit své úrovni a disciplínám, kterým se věnujete (závody, vyjížďky, parkur,...).


S pohodlnými rajtkami si jízdu více užijete

Rajtky splní očekávání jak začínajících, tak zkušených jezdců. Použité materiály jsou snadné na údržbu a dlouho vydrží. Zároveň vás také ochrání před vrtochy počasí. Stejně jako jezdecké bundy i rajtky jsou pohodlným a přitom funkčním oblečením, díky kterému můžete na koni jezdit v kteroukoliv roční dobu.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.