Filtrovat výsledky
15
výrobek výrobků v kategorii

Dámské jezdecké helmy a příslušenství pro ženy

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Jezdecké přilby jsou základním vybavením pro vaši bezpečnost

Při rizikových sportech je nutné používat chrániče a jiné bezpečnostní vybavení. Jezdectví není výjimkou. Během nešťastného pádu jsou nejzranitelnější páteř a hlava. Ochrana vašeho zdraví je proto pro Decathlon prioritou.


Jak vybrat jezdeckou přilbu?

Můžete si vybrat ze dvou typů přileb. Existují přilby, které mají pouze jednu velikost. A pak existují přilby, u kterých jde velikost upravovat. Decathlon doporučuje vyzkoušet přileb před koupí raději několik, abyste si mohli vybrat tu, která vám sedne nejlépe. Po dotažení pásků by měla jezdecká přilba na hlavě perfektně sedět a nehýbat se.


Jezdecká přilba odpovídající vašim potřebám

Přilbu vybírejte podle úrovně jezdce a podle disciplín, kterým se jezdec věnuje. Na parkurové skákání, závody nebo krátké jezdecké tréninky jsou vhodné přilby, u kterých velikost nastavit nejde. Tyto přilby jsou pohodlné a hlavně na hlavě dobře drží. Nastavitelné jezdecké přilby jsou vhodné pro děti a na dlouhý pobyt v sedle. Všechny přilby jsou lehké, přizpůsobí se a mají systém odvětrávání.


Jak jezdecké přilby udržovat?

Po pádu může přilba vypadat naprosto v pořádku, její schopnost ochránit vás před nárazem se ovšem mohla výrazně snížit. Přilby by se totiž měly při nárazu zdeformovat, jedině tak mohou absorbovat všechnu energii z nárazu, a tak přestože po pádu nemusí být na helmě žádné viditelné poškození, při dalším pádu už by vám nemusela poskytnout dostatečnou ochranu. Decathlon doporučuje se o ochranné vybavení dobře starat a v případě jakýchkoli pochybností ho vyměnit za nové. Přilbu převážejte v ochranném obalu, chraňte ji před zbytečnými nárazy a nevystavujte ji zdroji tepla. Vnitřní část helmy pravidelně omývejte vlažnou vodou, nebo k čištění používejte k tomu určený čisticí sprej.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.