Filtrovat výsledky
82
výrobek výrobků v kategorii

Jezdecké vybavení pro děti

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Kvalitní vybavení jezdce je prvním krokem k pohodlnému ježdění, ze kterého budete mít radost. Sport jezdectví vyžaduje, abyste se dobře starali o svého koně, a to jak při práci, tak když odpočívá. K jezdectví ale patří i nejrůznější doplňky, kterým byste měli věnovat nemenší pozornost při výběru vybavení pro jezdce. Decathlonu záleží na tom, abyste si svoji vášeň užili naplno a za co nejlepších podmínek.


Oblečení je první a nejdůležitější věcí, kterou je potřeba se vybavit!

Decathlon doporučuje začít vaším vlastním úborem do sedla. Od rajtek po jezdecké boty, veškeré oblečení musí být vybíráno tak, abyste se v něm cítili maximálně pohodlně a přitom bylo plně funkční a odpovídalo vašim potřebám. Decathlon nabízí několik rad, jak si jednotlivé kusy vybavení vybrat, např. Rajtky. Rajtky musí být velmi odolné, aby snesly intenzivnímu tření, ale také musí být pohodlné, pokud máte v sedle trávit třeba i několik hodin.


Nezbytné vybavení pro to, abyste byli jako jeden muž (kůň)

Říká se sice, že šaty dělají člověka, výborného jezdce z vás ovšem neudělají. A oblečení také není jediným vybavením pro jezdce, které v Decathlonu najdete. Naučte se svému koni lépe rozumět, lépe ho ovládat. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak ve své disciplíně dělat pokroky. Nakonec se nezapomeňte vybavit ochrannými prostředky: přilbou, vestou nebo páteřákem a botami s podpatkem.. V takto pečlivě vybrané jezdecké „zbroji“ můžete začít směřovat veškerou svoji pozornost na svého koně.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.