Lyžování a snowboarding

Ať už jde o lyžování, snowboarding nebo skialpinismus, naše značka Wed’ze podporuje lyžaře a snowboardisty bez ohledu na úroveň, aby si užili svoji jízdu na maximum!

Wed'ze školení

Hurá na sjezdovku!

Je čas se pořádně naladit na další sezónu. Připravujeme pro vás testovací dny, kde si budete moct naše lyže a snowboardy zdarma vyzkoušet. Sledujte naše Facebookové stránky a nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost.
Těšíme se na Vás!

Tým Wedze

Sjezdové lyžování

Naše značka Wedze nabízí vše pro milovníky sjezdového lyžování, kteří si užívají jízdu po upravených sjezdovkách. Lyže z kategorie sjezdové lyžování jsou díky svým specifiků a šířce skluznice pod vázáním, která se pohybuje v rozmezí 70-75mm, velice přesné, přilnavé a umožňují maximální požitek z na jízdy upravené sjezdovce s tvrdším podkladem. V naší nabídce najdete také dětské lyže a dětské lyžařské vybavení

Oblečení z řady sjezdové lyžování je svým sportovním střihem a použitými materiály určeno pro pohyb na sjezdovkách v každém počasí.

Allmountain lyžování

Hlavním znakem kategore allmountain lyžování je univerzálnost, není tomu jinak ani u značky Wedze. Pokud se rádi vydáváte na lyže za jakýchkoliv podmínek, jezdíte částečně i mimo sjedovku a nevadí vám měkčí nebo hlubší sníh. Tak právě lyže z kategorie all mountain bude ta pravá. Díky své konstrukci a šířce pod patou okolo 75-85mm bude lyže velice stabilní, dobře ovladatelná a umožní hladký průjezd i v hlubokém nebo měkkém sněhu.

Oblečení ž řady all mountain je typické svým volnějším střihem, které neomezuje v pohybu. Použité materiály umožňují pohyb na sjezdovce i mimo sjezdovku, a to za každoho počasí!