Basketbal

Vítejte na basketbalovém hřišti Decathlon! Naleznete zde nejen všechny naše basketbalové novinky a produkty za nejlepší ceny, ale také praktické tipy a rady. Cílem je vždy mít na čas na hru a vždy se hrou bavit!

 
 

Objevte
naší nabídku
basketbalových košů!

BASKETBALOVÉ KOŠE ZNAČKY TARMAK

Kompletní nabídku basketbalových košů a vybavení naleznete na našem webu a v prodejnách. Nabízíme stojanové basketbalové koše i koše k připevnění na zeď. Neváhejte si objednat a nechte si koš přivézt domů!

 
 

PÁNSKÉ BASKETBALOVÉ VYBAVENÍ

Objevte pánské basketbalové oblečení

Ať už je vaše úroveň začátečník, pokročilý nebo zkušený, vždy u nás naleznete kraťasy, dresy, boty i ponožky pro vaši hru.

 
 

DÁMSKÉ BASKETBALOVÉ VYBAVENÍ

Objevte dámské basketbalové oblečení

Ať už je vaše úroveň začátečník, pokročilý nebo zkušený, vždy u nás naleznete kraťasy, dresy, boty i ponožky pro vaši hru.

 
 

DĚTSKÉ BASKETBALOVÉ VYBAVENÍ

Objevte dětské basketbalové oblečení

Ať už je vaše úroveň začátečník nebo pokročilý, vždy u nás naleznete kraťasy, dresy, boty i ponožky pro vaši hru.

 
 

Tarmak
BASKETBALOVÝ KOŠ
B400

5499   

 
 

Objevte nezničitelný
basketbalový míč R500

 

Objevte
TARMAK
basketbal

 

Naše produkty jsou vytvářeny basketbalovými hráči pro hráče všech úrovní, kteří se rádi baví basketbalem. Naleznete u nás koše, desky, obuv, oblečení, chrániče, bandáže, tašky a doplňky na basketbal pro děti i pro dospělé.

 

Objevte nový dětský koš B200 Easy

Tarmak, nová basketbalová značka Decathlonu

Objevte širokou nabídku produktů a doplňků, které ve hře na jakékoliv úrovni a na každém hřišti. Všechno vybavení (koše, desky, míče, obuv, oblečení, chrániče a ortézy) jsou vyvíjeny basketbalovými hráči v našem designovém centru Kipstadium nedaleko Lille.


Jaký je cíl našich designérů?

Vyvíjet produkty zdravým rozumem: jednoduché a bezpečné abyste se mohli soustředit jen na hru. Ať už hrajete v klubu, s přáteli nebo s rodinou, objevte naše výrobky a bavte se basketbalem. Tarmak team se vždy bude snažit nabídnout bezpečí, pohodlí a odolnost svých produktů pro všechny úrovně hráčů.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.