Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

Basketbal

Vítejte na basketbalovém hřišti Decathlon! Naleznete zde nejen všechny naše basketbalové novinky a produkty za nejlepší ceny, ale také praktické tipy a rady. Cílem je vždy mít čas na hru a vždy se hrou bavit!

 

DĚTSKÁ OBUV
SPIDER LACE

Inovace

849

 

 

DĚTSKÁ OBUV
SHIELD 100

Pro začátky s basketbalem

249

 

 
 

Objevte
naší nabídku
basketbalových košů!

BASKETBALOVÉ KOŠE ZNAČKY TARMAK

Kompletní nabídku basketbalových košů a vybavení naleznete na našem webu a v prodejnách. Nabízíme stojanové basketbalové koše i koše k připevnění na zeď. Neváhejte si objednat a nechte si koš přivézt domů!

 

Objevte
TARMAK
basketbal

 

Naše produkty jsou vytvářeny basketbalovými hráči pro hráče všech úrovní, kteří se rádi baví basketbalem. Naleznete u nás koše, desky, obuv, oblečení, chrániče, bandáže, tašky a doplňky na basketbal pro děti i pro dospělé.

 

Tarmak, nová basketbalová značka Decathlonu

Objevte širokou nabídku produktů a doplňků, které ve hře na jakékoliv úrovni a na každém hřišti. Všechno vybavení (koše, desky, míče, obuv, oblečení, chrániče a ortézy) jsou vyvíjeny basketbalovými hráči v našem designovém centru Kipstadium nedaleko Lille.


Jaký je cíl našich designérů?

Vyvíjet produkty zdravým rozumem: jednoduché a bezpečné abyste se mohli soustředit jen na hru. Ať už hrajete v klubu, s přáteli nebo s rodinou, objevte naše výrobky a bavte se basketbalem. Tarmak team se vždy bude snažit nabídnout bezpečí, pohodlí a odolnost svých produktů pro všechny úrovně hráčů.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.