DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 Kč ZDARMA (NEPLATÍ PRO NADROZMĚRNÉ ZÁSILKY)
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

Basketbal

Vítejte na basketbalovém hřišti Decathlon! Naleznete zde nejen všechny naše basketbalové novinky a produkty za nejlepší ceny, ale také praktické tipy a rady. Cílem je vždy mít čas na hru a vždy se hrou bavit!

BASKETBALOVÉ KOŠE ZNAČKY TARMAK

Kompletní nabídku basketbalových košů a vybavení naleznete na našem webu a v prodejnách. Nabízíme stojanové basketbalové koše i koše k připevnění na zeď. Neváhejte si objednat a nechte si koš přivézt domů!

 

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE
VSTUPTE DO HRY!

BASKETBALOVÝ KOŠ B100 EASY

Tarmak, nová basketbalová značka Decathlonu

Objevte širokou nabídku produktů a doplňků, které ve hře na jakékoliv úrovni a na každém hřišti. Všechno vybavení (koše, desky, míče, obuv, oblečení, chrániče a ortézy) jsou vyvíjeny basketbalovými hráči v našem designovém centru Kipstadium nedaleko Lille.


Jaký je cíl našich designérů?

Vyvíjet produkty zdravým rozumem: jednoduché a bezpečné abyste se mohli soustředit jen na hru. Ať už hrajete v klubu, s přáteli nebo s rodinou, objevte naše výrobky a bavte se basketbalem. Tarmak team se vždy bude snažit nabídnout bezpečí, pohodlí a odolnost svých produktů pro všechny úrovně hráčů.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.