DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 Kč ZDARMA (NEPLATÍ PRO NADROZMĚRNÉ ZÁSILKY)
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

TÝMOVÉ SPORTY

Každým dnem se snažíme zpřístupňovat týmové sporty co nejvíce lidem na celém světě. Zaměřujeme se na vytváření stále propracovanějších, atraktivnějších a cenově dostupných výrobků. Usilujeme o to, aby cena výrobků nebyla pro zákazníky překážkou.

FOTBAL

Objevte kompletní nabídku fotbalového vybavení pro hru na všech typech terénu, na tréninky i na soutěže.

BASKETBAL

Vítejte na basketbalovém hřišti Decathlon! Tarmak je značka vyrábějící vše pro basketbal. Naše produkty jsou navrženy a vytvářeny basketbalisty pro děti i dospělé hráče všech kategorií a úrovní, kteří se rádi baví basketbalem. Naleznete u nás míče, koše, desky, obuv, oblečení, tašky, doplňky a v neposlední řadě také chrániče a bandáže.

FLORBAL

Vítejte ve florbalovém oddělení Decathlon! Naleznete zde některé začátečnické hokejky a míčky, oblečení, obuv, ponožky, tašky a doplňky na florbal. Kompletní vybavení včetně holí a míčků však nabízíme ve všech prodejnách.

HÁZENÁ

Vítejte v oddělení házené. Naše týmy pracují každý den abychom vám mohli nabídnout co nejlepší výrobky pro váš sport za nejlepší možnou cenu.

VOLEJBAL

Vítejte v oddělení volejbalu. Každý den naše týmy pracují abychom vám mohli nabídnout produkty pro váš oblíbený sport za nejlepší ceny.

 


PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Ať už hrajete párkrát v létě nebo jste nedočkavec, který čeká na první sluneční paprsky, máme vybavení právě pro vás. Milujeme plážový volejbal!

BASEBALL

Baseball je sport, který vzniknul v USA a je nyní sportem mnoha nadšenců i u nás.

RAGBY

V Decathlonu jsme přesvědčeni o kvalitě a technicitě našich výrobků. Všechny také pečlivě testujeme.

 


AMERICKÝ FOTBAL

AMERICKÝ FOTBAL

Americký fotbal je sport, který je náročný a zábavný, a DECATHLON myslel na všechno a proto nabízí celou řadu doplňků pro americký fotbal, abyste si mohli co nejlépe zahrát.

 


MALÝ FOTBAL

MALÝ FOTBAL

Máte rádi fotbal 5 na 5 na umělé trávě? Jste na správném místě. U nás naleznete míče, kopačky na umělou trávu, dresy, trenýrky, spodní prádlo i ponožky pro děti i pro dospělé. Zkrátka všechno vybavení na malý fotbal, které potřebujete.

FUTSAL

Vítejte v oddělení futsalu! Naleznete zde kopačky, míče, oblečení, doplňky a tréninkové pomůcky na futsal pro děti i pro dospělé.

 


POZEMNÍ HOKEJ

POZEMNÍ HOKEJ

Vítejte ve světě pozemního hokeje. Je jedno zda jste začátečník nebo zkušený, naše týmy pracují každý den, aby vám nabídly produkty přizpůsobené vaší úrovni a za nejlepší cenu.