DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA

TÝMOVÉ SPORTY

Každým dnem se snažíme zpřístupňovat týmové sporty co nejvíce lidem na celém světě. Zaměřujeme se na vytváření stále propracovanějších, atraktivnějších a cenově dostupných výrobků. Usilujeme o to, aby cena výrobků nebyla pro zákazníky překážkou.

FOTBAL

Objevte kompletní nabídku fotbalového vybavení pro hru na všech typech terénu, na tréninky i na soutěže.

BASKETBAL

Vítejte na basketbalovém hřišti Decathlon! Tarmak je značka vyrábějící vše pro basketbal. Naše produkty jsou navrženy a vytvářeny basketbalisty pro děti i dospělé hráče všech kategorií a úrovní, kteří se rádi baví basketbalem. Naleznete u nás míče, koše, desky, obuv, oblečení, tašky, doplňky a v neposlední řadě také chrániče a bandáže.

FLORBAL

Vítejte ve florbalovém oddělení Decathlon! Naleznete zde některé začátečnické hokejky a míčky, oblečení, obuv, ponožky, tašky a doplňky na florbal. Kompletní vybavení včetně holí a míčků však nabízíme ve všech prodejnách.

HÁZENÁ

Vítejte v oddělení házené. Naše týmy pracují každý den abychom vám mohli nabídnout co nejlepší výrobky pro váš sport za nejlepší možnou cenu.

VOLEJBAL

Vítejte v oddělení volejbalu. Každý den naše týmy pracují abychom vám mohli nabídnout produkty pro váš oblíbený sport za nejlepší ceny.

 


PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Ať už hrajete párkrát v létě nebo jste nedočkavec, který čeká na první sluneční paprsky, máme vybavení právě pro vás. Milujeme plážový volejbal!

BASEBALL

Baseball je sport, který vzniknul v USA a je nyní sportem mnoha nadšenců i u nás.

RAGBY

V Decathlonu jsme přesvědčeni o kvalitě a technicitě našich výrobků. Všechny také pečlivě testujeme.

 


AMERICKÝ FOTBAL

AMERICKÝ FOTBAL

Americký fotbal je sport, který je náročný a zábavný, a DECATHLON myslel na všechno a proto nabízí celou řadu doplňků pro americký fotbal, abyste si mohli co nejlépe zahrát.

 


MALÝ FOTBAL

MALÝ FOTBAL

Máte rádi fotbal 5 na 5 na umělé trávě? Jste na správném místě. U nás naleznete míče, kopačky na umělou trávu, dresy, trenýrky, spodní prádlo i ponožky pro děti i pro dospělé. Zkrátka všechno vybavení na malý fotbal, které potřebujete.

FUTSAL

Vítejte v oddělení futsalu! Naleznete zde kopačky, míče, oblečení, doplňky a tréninkové pomůcky na futsal pro děti i pro dospělé.

 


POZEMNÍ HOKEJ

POZEMNÍ HOKEJ

Vítejte ve světě pozemního hokeje. Je jedno zda jste začátečník nebo zkušený, naše týmy pracují každý den, aby vám nabídly produkty přizpůsobené vaší úrovni a za nejlepší cenu.