Recenze: fotbalové spodní třičko keepdry 500 kipsta

Na fotbalové tréninky či zápasy vám nebude stačit pouze dres, ale velmi důležitá je i spodní první vrstva, která má za úkol odvádět pot a v chladnějších měsících i zahřát v těch úsecích zápasu, kdy není aktivita úplně intenzivní. Pro tyto účely skvěle poslouží fotbalové spodní tričko Keepdry 500, které se dá skvěle využít nejen na fotbalová utkání a tréninky, ale poslouží i na jiné sportovní aktivity, při kterých potřebujete prodyšnost či občasné zahřátí. Přečtěte si tedy toto hodnocení a možná i vy najdete skvělého parťáka na různé sporty, se kterým se budete cítit skvěle!

Štěpán Hodač
01/10/2021
Recenze

CO ŘÍKÁ ZNAČKA

Značka popisuje spodní tričko Keepdry 500 jako ideální funkční prádlo pro náročné sportovce do teplot od 7 do 20 °C. Jako klíčové označuje jeho hřejivost, kdy tričko spolehlivě zahřeje a pomáhá udržovat tělesnou teplotu. Dále je to prodyšnost: zvolené materiály, kterými jsou z 67 % polyester, z 30 % polyamid a ze 3 % elastan perfektně odvádějí pot. Elastický materiál navíc zajišťuje maximální volnost pohybu a je velmi příjemný na dotek. Velkým plusem je také bezešvé provedení, které zajišťuje snížení rizika podráždění pokožky. Zesílené části na loktech zase zabraňují oděru. Díky zpětné vazbě zákazníků značka zúžila otvory na palce

PRVNÍ ZKUŠENOST

Hned na první pohled mě zaujalo mnoho barevných variant, ve kterých se tričko Keepdry vyrábí, což jako fotbalista velmi oceňuji. V registrovaných fotbalových utkáních je totiž nutností nosit spodní prádlo ve stejné barvě jako je hráčův dres. Barevná škála tak spolehlivě potěší každého fotbalistu a umožní mu nosit spodní tričko i na fotbalová utkání. 

Při prvním testování mě kromě atraktivního designu zaujal také velmi příjemný materiál. Tričko je velmi přiléhavé, ale nepociťoval jsem v něm žádné omezení v pohybu. Oceňuji otvor na palce, který osobně velmi využívám zejména v chladnějším počasí. Během fotbalového tréninku nebo zápasu se tempo a intenzita rychle mění a tak je potřeba, aby prodyšnost oblečení zajistila sucho i při velmi intenzivní aktivitě, zároveň však musí hřát při snížení tempa. Oba dva faktory mě příjemně potěšily – prodyšnost i hřejivost fungují na jedničku!

TRÉNINKY A ZÁPASY

Barevné varianty funkčního trička perfektně pasují ke všem dresům, které ve svém klubu oblékám, tedy bílá, modrá a černá. Trička tak mohu bez problému nosit i na všechny zápasy. V zimním období, kdy jdou teploty do mínusových hodnot velmi oceňuji prodyšnost, díky níž můj dres zůstává suchý, avšak hřejivost již není tak dobrá. Je to pochopitelné, jelikož i sama značka uvádí vhodnou teplotu až od 7 °C. V současnosti využívám Keepdry 500 v modrém, bílém a černém provedení jak na tréninky, tak na zápasy a jsem s ním naprosto spokojený!

SHRNUTÍ

Závěrem bych tedy rád shrnul klíčové vlastnosti trička Keepdry, které jsem při testování nejvíce vnímal. V první řadě perfektní prodyšnost, příjemná hřejivost a také atraktivní design s otvorem na palce. Skvělá je také široká škála barevného provedení, umožňující sportovci využít tričko nejen k tréninku ale i registrovaným utkáním.