Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
NO BRAND
  • WOBLERY 6 AŽ 10 CM Rybolov - 3D CRUCIAN CRANK 46 GOLDFISH NO BRAND - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8407606
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
WOBLERY 6 AŽ 10 CM

3D CRUCIAN CRANK 46 GOLDFISH

NO BRAND
2/5
2/5
Decathlon
Určeno pro zkušené rybáře lovící s nástrahou. Nástraha 3D Crucian crank má výrazný pohyb tělíčka (rolling) i ocasní ploutve (wobbling). Je ideální na okouny, pstruhy, tlouště, štiky a okounky.

Klíčové vlastnosti

Hloubka ponoru Nástraha má vysoce atrakční pohyb a plave těsně pod hladinou.
Vibrace Nástraha s výrazným pohybem (rolling wobbling).

Technický popis

Popis

Velikost: 4.6 cm. Hmotnost: 8.3 g. Barva: Goldfish. propracované 3D provedení, výrazný pohyb tělíčka i ploutve (rolling a wobbling), vysoká účinnost při záseku a velmi ostré trojháčky Savage Gear.

Crucian Crank

Závojnatky a karasové se velmi často nacházejí v řekách i stojatých vodách. Jsou snadnou kořistí pro dravé ryby. Nástraha 3D Crucian crank má výrazný pohyb tělíčka (rolling) i ocasní ploutve (wobbling). Je ideální na okouny, pstruhy, tlouště, štiky a okounky.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!