SENSAS
  • NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ Rybolov - 3000 CLUB PLOTICE 2,5 KG SENSAS - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8380564
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NÁVNADY, BOOSTERY, ČERVY, PŘÍSLUŠENSTVÍ NA ZAKRMENÍ

Návnada na rybolov 3000 Club Plotice 2,5 kg SENSAS

SENSAS
4.5/5
4.5/5
Decathlon
Výrobek je určen na lov plotic. Velmi atraktivní boilies 3000 Club byly vyvinuty s cílem vám nabídnout návnadu, které neodolají i nejvíce vzdorovité ryby.

Klíčové vlastnosti

Rychlost akce Díky speciální struktuře se okamžitě rozpouští.

Technický popis

3000 Club Plotice

Velmi atraktivní boilies 3000 Club byly vyvinuty s cílem vám nabídnout návnadu, které neodolají i nejvíce vzdorovité ryby. Složení návnady je určeno na lov konkrétního druhu dle určité techniky rybolovu. Vyzkoušejte a neodoláte!

Příslušenství

Velmi jemná konzistence se rozpouští hned po kontaktu s vodou. Při namočení návnada získá lákavou hnědou barvu. Druhy ryb: plotice, velké plotice, atd. Objem vody: 70 cl.

Informace

Krmná surovina pro zvířata (kaprovití). Složení: Chlebová strouhanka, sušenky, kopra, kukuřice, kopra melasa, konopné semínko,
extrahovaná moučka z řepky. Popel: 14,9 %, tuky: 7,5 %, bílkoviny: 13,7 %, celulóza: 5,0 %, vlhkost: 7,8%

Č. normy

FR28158001

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!