Dámský cyklistický dres 500 s krátkým rukávem černo-růžový

8380688

B'TWIN

Určeno pro pravidelnou cyklistiku.
Tento lehký a odvětraný dámský cyklistický dres s prodyšnými díly v podpaží rychle schne. Zip u krku umožňuje snadné odvětrávání. 3 praktické kapsy na zádech.

Dostupnost na prodejnách

  • ProdejnaMnožství

Zobrazit všechny prodejny

Výhody výrobku
Odvod potuProdyšné díly ze síťoviny v podpaží. Zip u krku.
Držení na těleSpodní lem je zakončen gumovým páskem. Přiléhavý střih.
Kapsy3 kapsy na bedrech a na boku.
Nízká hmotnostZ lehkého a příjemného materiálu.
Záruka2 Roky/Let
Technický popis

1
Jaké jsou výhody síťoviny?
Síťovina je tenčí, lehčí a prodyšnější než bavlna či polyester. Tento prodyšný materiál zajišťuje rychlejší odvod tělesné vlhkosti.
2
Prodyšnost materiálu
Abychom stanovili prodyšnost materiálu, měříme jeho odpor proti odpařování (testem dle normy ISO 11092). Čím je tato hodnota nižší, tím materiál snáze propouští vlhkost a tím je také prodyšnější. Například: RET < 9 = vysoce prodyšný materiál.
3
Doporučená údržba
Perte v pračce na 30°, na program na syntetické materiály. Před praním výrobek otočte naruby. Používejte malé množství pracího prostředku. Nepoužívejte aviváž. Nechte uschnout na ramínku na teplém a větraném místě. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky. Nepoužívejte bělidla. Nepokládejte na topení.
4
Testování výrobků
Týmy vyvíjející produkty B'TWIN sídlí v B'TWIN VILLAGE ve městě Lille. Neustále vyvíjíme nová funkční řešení, která našim zákazníkům poskytují při jízdě na kole maximální pohodlí. Naším cílem je vyvíjet výrobky, které odpovídají těm nejnáročnějším požadavkům. Výrobky testujeme v terénu, jelikož se domníváme, že pouze praktické testy nám umožní vyvíjet stále lepší výrobky.
Informace / Materiál / Technologie
Složení
Hlavní materiál : 82.0% polyester, Hlavní materiál : 18.0% elastan Všitý díl : 78.0% polyester, Všitý díl : 22.0% elastan
Řadit:
Dřes
Ověřený nákup Co znamená označení „Ověřený nákup“?

Označení „Ověřený nákup“ u komentáře vyjadřuje, že jsme ověřili, že autor komentáře výrobek skutečně zakoupil.

Komentář lze ověřit v případě, že ho autor zveřejnil po přihlášení ke svému účtu, nebo ho zaslal prostřednictvím odpovědního formuláře, který obdržel e-mailem po nákupu.

Pokud komentář označení „Ověřený nákup“ nenese, neznamená to však, že jeho autor nemá s výrobkem zkušenosti – je možné, že komentář zveřejnil anonymně (bez přihlášení ke svému účtu), případně výrobek mohl dostat jako dárek.

Označení „Ověřený nákup“ vám pomáhá posoudit spolehlivost hodnocení.
Nekvalitní zboží, špatně šitý...
Odpověď značky
Vážená zákaznice,

děkuji vám za zpětnou vazbu k cyklistickému dresu 500 naší značky B´TWIN.

je mi líto, že produkt nesplnil vaše očekávání a nejste s ním spokojená.

Na základě poskytnutých informací není možné odhadnout zda se jedná například o střih, který vám nesedí nebo o vadný kus. Mohu vám však každopádně nabídnout výměnu dresu za jiný nebo vrácení peněz.
Stačí, když se zastavíte na kterékoli z našich prodejen u kolegů na zákaznickém servisu. Tento email si prosím vezměte vytištěný s sebou. 

S pozdravem

Alena Kudrnová
  • 1